Wykładanie towaru – Zielona Góra

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY – wykładanie towaru

Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
FX Grupa Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1999 r. i od tego czasu ugruntowaliśmy swoją pozycję w pośrednictwie pracy dostarczając i serwując wysokiej klasy usługi pracy tymczasowej, outsourcingu, leasingu pracowniczego, merchandisingu, promocji sprzedaży jak również działu sprzedaży reklamy internetowej. Nasza firma legitymuje się certyfikatem Agencji Pracy Tymczasowej nadanym przez Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej (wpis do rejestru pod nr 7034).

Miejsce pracy: ZIELONA GÓRA

STANOWISKA / Dostępne miejsca pracy:

  • stoisko wędliny
  • nabiał- stawka
  • piekarnia
  • bazar
  • wykładanie towaru

Wymagania:
– książeczka sanepidowska

Oferujemy:
– stawkę 18 zł brutto
– kompleksowe szkolenie
– pracę od zaraz w oparciu o umowę zlecenie
– elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 664 043 506 lub przesłanie CV pod adres rekrutacja@fxgrupa.com.pl

 


Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez FX Grupa Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy FX Grupa Sp. z o.o., z siedzibą w Zielonej Górze, przy ul. Niepodległosci 28, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Share This:


Translate »